Iz JKP “Gradski vodovod” obaveštavaju građane da će u petak, 27. februara, doći do privremenog prekida vodosnabdevanja u pojedinim delovima grada zbog radova na sanaciji kvara na vodovodnoj mreži.
Kako je saopšteno, bez vode će od 8 časova pa do završetka radova biti potrošači u ulici Veljka Milankovića, kao i u naselju Pojate. Normalizacija vodosnabdevanja očekuje se odmah po otklanjanju kvara.
Iz ovog preduzeća mole građane za strpljenje i razumevanje, uz preporuku da na vreme obezbede neophodne zalihe vode za osnovne potrebe tokom trajanja prekida.








